Παρουσία του πρώην Πρωθυπουργού Αντώνη Σαμαρά πραγματοποιήθηκε στο Ψυχικό η εκδήλωση με θέμα: «Η ατυχής στη χώρα μας παρουσίαση της ατομικής ελευθερίας ως προνόμιο της αριστεράς.»
Μεταξύ των ομιλητών της εκδήλωσης ήταν ο συγγραφέας-πολιτικός αναλυτής Σάκης Μουμτζής και ο αντιπρόεδρος και βουλευτής Β´ Αθηνών της Ν.Δ., Άδωνις Γεωργιάδης
Τον συντονισμό είχε η Φαίνη Χατζηαθανασιάδου, δικηγόρος και Πρόεδρος ΔΗΜ.Τ.Ο.Ν.Δ. Φιλοθέης-Ψυχικού.
![](https://www.fenichatziathanasiadou.gr/wp-content/uploads/2017/10/22687955_2066254860319364_2265751972600323083_n.jpg)
![](https://www.fenichatziathanasiadou.gr/wp-content/uploads/2017/10/22555043_2066255103652673_708688768605467338_n.jpg)
![](https://www.fenichatziathanasiadou.gr/wp-content/uploads/2017/10/adonis-1-1024x575.jpg)
![](https://www.fenichatziathanasiadou.gr/wp-content/uploads/2017/10/22780545_2066255273652656_4484684067805085878_n.jpg)
![](https://www.fenichatziathanasiadou.gr/wp-content/uploads/2017/10/22728656_2066255260319324_4624043361678711538_n.jpg)
![](https://www.fenichatziathanasiadou.gr/wp-content/uploads/2017/10/22540225_2061612700783580_3128328279565252978_n.jpg)
![](https://www.fenichatziathanasiadou.gr/wp-content/uploads/2017/10/22555198_2066263950318455_6372354416100257128_n.jpg)